Wyprawy Balonem

      Do niedawna lot balonem jako forma turystycznej rozrywki były białą plamą na mapie Polski, szczególnie w jej południowo-zachodniej części. Zmieniło się to za sprawą WyprawyBalonem, a więc killunastoosobowego prężnie działającego teamu z Dolnego Śląska. Dynamiczni, elastyczni i kolorowi ludzie. To właśnie dzięki nim mogliśmy zrealizować kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt filmów, w których miały przyjemność wystąpić, przeróżne kolorowe postaci, pary narzeczeńskie, rodziny z dziećmi, muzycy, informatycy i wiele wiele innych.

Takie realizacje nigdy się nie nudzą. Tak naprawde zawsze widzimy ludzi podekscytowanych przed lotem, niektórych mocno zdenerwowanych, potem już machających do drona w czasie lotu i koniec końców, szczęśliwych po lądowaniu. 

Takie realizacje cechuje przede wszystkim bardzo duży wachlarz plenerów Karkonoszy, Izer czy Rudaw Janowickich oraz często okolających ich inwersji. Większość lotów odbywa się w godzinach porannych i przy okazji zachodzącego słońca, a więc wtedy kiedy ostrość światła słonecznego jest najlepsza dla obiektywów. Dzięki takiej formule, mamy możliwość podziwiania np Karkonoszy w pełnej krasie co przy akompaniamencie balonowych kształtów daje naprawde spektakularny efekt.