Przez ponad 8 lat współpracujemy z firmą Sikla.

Ponad 8 lat temu zaczęliśmy współprace przy projekcie rozbudowy obiektu, w charakterze rejestrowania postępów z budowy. Kolejna rozbudowa rozpoczeła się 3 lata temu. W tym czasie popełniliśmy kilkanaście projektów i wyprodukowaliśmy ponad 20 filmów. Jednym z najtrudniejszych wyzwań, obok poszczególnych odcinków z rejestracji rozbudowy jest także poniższy przykład, który obrazuje pełen obraz stworzenia Antresoli od początkowego zamysłu do wbicia ostatniego gwożdzia. Podstawowym zamysłem firmy Sikla jest stworzenie możliwości dla klientów przemysłowych, aby nie borykali się z niedogodnościami konstrukcji spawanych. siFramo na budowach skróciło 6-cio krotnie czas montażu, obniżyło koszty konstrukcji, wyeliminowało pracę ciężkiego sprzętu niezbędnego do transportu i osadowienia masywnych zamocowań.

 Projekt filmowy rozbudowy to ponad kilkadziesiąt godzin spędzonych przy filmowaniu. Zastosowaliśmy głównie kamery tworzące Timelapse’y, ale w przeciwieństwie do tego rodzaju produkcji, nie odgrywały one najważniejszej roli w filmie. Gdyż działaliśmy mocno spontanicznie, tworząc ujęcia typu dolly track, statyczne a także dynamiczne. Wszystko ubraliśmy w klimat Epic Music ubierając filmy w mocno udramatyzowany klimat. Poniżej prezentujemy wszystkie odcinki z niemal 2 letniej rozbudowy.

I tak po ponad 2 letniej produkcji filmowej, kolejna rozbudowa Sikli została zakończona i uwieczniona naszym krótkim filmem uświetniającym to wydarzenie.