Filmy Ślubne

FILMY ŚLUBNE

FILMY ŚLUBNE 10-20 MINUT

Film 10-20 minutowy, to film posiadajacy w sobie wiecej cech teledysku, niz dluzsza 40 minutowa forma. Jest tu bardziej intensywnie, emocjonalnie, i wizualizatorsko. Niemniej jednak jest to wciaz kompletna realizacja z uroczystości ślubnej. Znajdziemy tutaj odpowiednio dodane momenty z przysiegi, pierwszego tanca, tortu czy oczepin. 

Film 10-20 minutowy, to film posiadający wszelkie cechy, dzięki którym możemy mówić o filmie teledyskowym. Najlepsze ujęcia z całego dnia oraz ujęcia z pleneru ślubnego, przeplatamy tu z wypowiedziami z mszy, najczęściej księdza, wplatając jego głos, czy przysięge państwa młodych. Dodatkowo górują tu elementy, bardziej inscenizowane niż w stosunku do wersji dłuższej. Niezmiennie w obydwóch ofertach motywy taneczne, pozostają. W tym aspekcie stosujemy bardzo dużo cięć, niejako przefiltrowanych przez ujęcia slowmotion. Całość okraszona jest rozbudowaną postprodukcją, a więc kolorystyką. Używamy jak najwięcej z możliwych barw kolorystycznych.

FILMY ŚLUBNE 40-60 MINUT

Film 40-60 minutowy, to kompletna realizacja z uroczystości ślubnej. Początkowe sceny w filmie, obrazy z przygotowań Pary Młodej ich wędrówka, poprzez błogosławieństwo do kościoła, liturgia, a następnie podróż do sali weselnej, życzenia, pierwszy taniec, tort, zabawy czy oczepiny, jest mocno udokumentowane. W tej formie kładziemy jak największy nacisk na rejestrowanie wizualne i dzwiękowe.

PRZYKŁADOWA PRZYSIĘGA

PRZYKŁADOWE ŻYCZENIA

PLENER

PODZIĘKOWANIA


FILM DŁUŻSZY